Jednorazowe nakładki sedesowe
Znajdziesz nas w Google+

Jednorazowe nakładki sedesowe dla dzieci Toly® Kids

Opakowanie: 30 szt. nakładek na sedes dla dzieci
nakladki na sedes dla dzieci - opakowanie 30 szt.
Jak chronić dzieci w publicznej toalecie?

Czy zdawaliście sobie sprawę z tego, że matka martwi się o wiele bardziej o swoje dziecko niż o siebie i dba o ich higienę w publicznych toaletach bardziej niż o swoją?

Badania przeprowadzone przez producenta nakładek TOLY® pokazuje, że aż 59% rodziców woli poszukać innej toalety zamiast korzystać z nieczystej, a 24% stara się położyć na desce papier toaletowy lub przytrzymuje dziecko nad muszlą sedesową stwarzając swojej pociesze niepotrzebny dyskomfort w załatwianiu potrzeby fizjologicznej. Podczas prezentacji w terenie, aż 89% matek wyraziło chęć zakupu nakładek "TOLY® KIDS".

A ponad 93% matek stwierdziło, że nakładki "TOLY® Kids" są odpowiedzią na tak częsty problem jakim jest korzystanie z toalet poza domem!

Jednorazowe nakładki sedesowe dla dzieci Toly Kids są przyjemne i bezpieczne

"TOLY KIDS" są przyjazne dla dzieci, ponieważ posiadają kolorowe i zabawne nadruki zwierząt. Dzieciom sprawia przyjemność siedzenie na nakładce i oglądanie przemiłych zwierzątek. Dzięki "TOLY KIDS" dzieci chętniej siadają na nakładce co w znacznym stopniu przyspiesza przejście i zmianę przyzwyczajenia korzystania z nocniczka na toaletę.

Badania pokazują, że najbardziej zanieczyszczoną częścią szalet jest sedes. nakladki sedesowe dla dzieci - większy rozmiar

Dzięki ponadgabarytowym kształcie (nakładka jest szersza niż standardowa deska sedesowa) "Toly Kids" dzieci nie mają bezpośredniego kontaktu z deską sedesową.

Dzieci są bezpieczne i chronione dzięki jednorazowym nakładkom sedesowym Toly Kids podczas korzystania z toalet.

Nieco więcej zalet nakładek Toly Kids:
  • W pełni pokrywają obszar muszli sedesowej - dzięki, czemu są bardziej higieniczne niż podkładanie papieru toaletowego
  • Nakładkę sedesową łatwiej spłukać automatycznie dzięki specjalnemu języczkowi, który wisi w muszli klozetowej - bez dotykania sedesu - żadna część nakładki nie dotyka ziemi
  • Języczek pełni również dodatkową ochronę dla młodych mężczyzn siadających na muszli sedesowej, gdyż często zdarza im się przypadkowo dotknąć wewnętrzną części muszli klozetowej
  • Zawsze pod ręką - pusty lub brak dozownika na podkładki nie jest już problemem
  • Rozpuszcza się 4 razy szybciej niż papier toaletowy - mniejsze szanse na zatykanie muszli
  • Wykonane z papieru z recyklingu - przyjazne dla środowiskaKup nakładki sedesowe dla dzieci Toly® KIDS przez allegro