Znajdziesz nas w Google+

Opinie o produktach



p. Małgorzata z Warszawy: Świetne nakładki, dobre duże opakowanie:)))), najlepsze oferta na allegro:) na pewno jeszcze skorzystam nie raz, pozdrawiam polecam!
p. Agnieszka z Krakowa: Za mało gwiazdek...by w pełni oddać zadowolenie z zakupów!!! Oby takich sprzedawców więcej!!! Polecam!!!
p. Arkadiusz z Opola: Dobre nie trzeba już targać srajtaśmy, polecam czas się ucywilizować, naprawdę dobry towar
p. Roman z Gdańska: Towar OK. Dzieci lubią korzystać z tych nakładek. Szybka transakcja. Polecam wszystkim
p. Krzysztof z Sokołowa Podlaskiego: W sumie udane zakupy, z małą wpadką, ale sprzedający stanął na wysokości zadania i klient zadowolony. Bardzo ciekawy asortyment. Bardzo dobry i kulturalny kontakt. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Dziękuję i POLECAM!!!!!!!!!
p. Małgorzata z Warszawy: Podkladki bardzo fajne, bardzo szybka przesyłka. Polecam
p. Robert z Gdyni: Wszystko idealnie. Świetny kontakt ze sprzedawcą. Doskonałe zabezpieczenie przesyłki do transportu (nawet pomimo faktu, że towar nie był szczególnie wrażliwy). Nawet gdybym bardzo chciał nie ma się do czego przyczepić. ;-)))Gorąco polecam!!!
p. Katarzyna z Kielc: Polecam Sprzedawce ! Sprawnie i zgodnie z zamowieniem ! Oferowane produkty w szczegolnosci pomocne podczas wakacji !
p. Wiktor z Kielc: Transakcja bez żadnych zastrzeżeń.Dobrze,że jest ktoś ,kto rozpowszechnia tak "higieniczny towar";)dla mnie SUPER!!!
p. Monika z Torunia: Zdecydowanie i w 100% polecam zakupy u toly_pl!!!!! Stały kontakt, błyskawiczna wysyłka, rachunek, przedmioty zgodne z opisem. Do tego miła niespodzianka- praktyczny gratis :))
p. Bernard z Krakowa: Wszystko w jak najlepszym porządku. Nakładki dla syna są poprostu SUPER!!! Gorąco polecam !!!
p. Waldemar z Józefosławia: POLECAM zarowno Kontrahenta jak i produkt.bardzo przydatny produkt,powinnes go miec !!


Zobacz wszystkie opinie