Jednorazowe nakładki sedesowe
Znajdziesz nas w Google+

Toly® SickBag - Torebki chorobowe.

Idealna podczas podróży samochodem, statkiem lub samolotem.
torba chorobowa, choroba lokomocyjna, wymioty, mdłości w podróży

Super rozwiązanie higieniczne dla dzieci i dorosłych Idealna podczas podróży samochodem, statkiem lub samolotem

Torebka chorobowa jest wyposażona w matę absorbującą, która pochłania nieprzyjemne zapachy i dzięki swoim właściwościom całkowicie niweluje nieprzyjemną woń wymiocin.

Opakowanie zawiera torebkę chorobową oraz chusteczkę odświeżającą, dzięki której bez dostępu do toalety, wyczyścisz twarz i ręce po nieprzyjemnym incydencie.

Wyobraź sobie:

1. Jesteś w samochodzie w drodze na miejsce swojego urlopu.
2. Jest coraz cieplej a twoje najmłodsze dziecko zaczyna blednąć.

Wiesz co będzie dalej?

3. Z bladego koloru stanie się on zielony i zanim się zorientujesz będziesz musiał awaryjnie zatrzymać się na drodze.
4. Wówczas Torebka chorobowa Toly Sick Bag staje się jedynym rozwiązaniem.
5. W ciągu kilku sekund będziesz miał worek gotowy do użycia.

Torebki chorobowe zostały zaprojektowane z dużym otworem, aby dziecko mogło swobodnie zwymiotować, nie zabrudzając niczego "po drodze".

torebki chorobowe - wymiotne Toly

Na dnie torby umieszczona jest specjalna warstwą absorbująca (należy uważać, aby jej nie dotykać), która zamienia wymiociny w stały, bezwonną substancję.

Po użyciu wystarczy pociągnąć niebiesko biały sznurek w celu zamknięcia Torebki chorobowej.torebki chorobowe - wymiotne Toly

Po całym incydencie wymiotnym twoje dziecko dalej może czuć się nieprzyjemnie - dlatego też użyj załączoną rękawicę, która jest alternatywą chusteczki odświeżającej, która pomoże wyczyścić twarz, ręce czy szyję.torebki chorobowe - wymiotne Toly

W sytuacji awaryjnej możesz również wykorzystać torebkę chorobową Toly Sick Bag do oddania moczu. Dzięki macie absorbującej, nieprzyjemna woń moczu zostanie zniwelowana w ciągu kilku sekund.

Uwaga nie należy wrzucać do toalety.

Torebki chorobowe są popularne w całej Europie. Używane są w samolotach, statkach i w autobusach wycieczkowych i jest powszechnym dodatkiem higienicznym każdej rodziny.Kup torebki chorobowe Toly® SickBag przez allegro